Wynajem samochodów 9-osobowych Warszawa

BEZ LIMITU KILOMETRÓW, NISKA KAUCJA, SZYBKA REZERWACJA

Zajmujemy się wynajmem samochodów 9-osobowych z kierowca lub bez – zapewniamy profesjonalną obsługę, punktualność i przystępne ceny!

Nasza firma od lat działa w branży transportowej i dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom tak profesjonalną i kompleksową obsługę jako wypożyczalnia busów 9-osobowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując najwyższą jakość obsługi w ramach przewozu osób. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasze najważniejsze atuty to:

  • nowoczesna, rozbudowana flota samochodów
  • wysoki komfort i bezpieczeństwo korzystania z naszych busów
  • profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego klienta
  • atrakcyjne ceny usług wynajmu samochodów
  • dostępność dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę

Wypożyczamy samochody krótkoterminowo, średnioterminowo i długoterminowo. Niezależnie od tego, na jak długo potrzebują Państwo pojazdu, jesteśmy gotowi do pomocy. Usługi wynajmu samochodów 9-osobowych oferujemy przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Nasze busy wykorzystywane są między innymi podczas przewozów pracowników do pracy, konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych i firmowych, do dojazdów na wydarzenia sportowe i rozrywkowe, a także mogą być użyte w ramach innych realizowanych przez państwa przedsięwzięć.

Nowoczesne samochody i doświadczeni kierowcy

W naszej flocie znajdują się nowe busy osobowe, które zapewniają najwyższą wygodę podróży – mają przestronne wnętrza z komfortowymi fotelami z regulacją, posiadają dodatkową przestrzeń ładunkową, są wyposażone w klimatyzację przód + tył. Dzięki nim Państwa podróże zawsze będą odbywały się w przyjemnej atmosferze niezależnie od pokonanego dystansu.

Zatrudniamy również wykwalifikowanych kierowców posiadających szerokie doświadczenie. Zadbają oni o to, aby dojazd do celu był wygodny, bezpieczny i punktualny. Są zawsze gotowi do pomocy, aby jazda była udana pod każdym względem. Ze względu na fakt, że busy osobowe do 9 miejsc łącznie z kierowcą można również prowadzić ze zwykłym prawem jazdy kategorii B, zapewniamy naszym klientom możliwość wynajmu bez pomocy kierowcy w atrakcyjnych cenach.

Podstawimy samochód na miejsce

Gdy wybierają Państwo wynajem samochodu 9-osobowego bez kierowcy, w takim przypadku możemy podstawić go w dowolne, wskazane przez Państwa miejsce. W przypadku wypożyczenia busa z kierowcą dojedziemy na miejsce, aby odebrać pasażerów i zapewnić im komfortowy dojazd do wskazanego celu. Jesteśmy w stanie dojechać do Państwa praktycznie na terenie całego kraju, co powoduje, że wypożyczenie busa razem z nami jest najbardziej ekonomicznym wyborem, gdy konieczne jest przewiezienie większej liczby osób.

Gdy pojawiają się dodatkowe pytania dotyczące wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Zaprezentujemy bliżej naszą ofertę i przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wypożyczalnia samochodów 9 osobowych

Przy wynajmie długoterminowym oraz dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.