Wypożyczalnia chłodni Warszawa

BRAK LIMITU KILOMETRÓW, NISKA KAUCJA, SZYBKA REZERWACJA

Wypożyczalnia samochodów chłodni w Warszawie

Szybko, tanio i solidnie – oferujemy wynajem samochodów chłodni w Warszawie. Jeżeli potrzebny jest pojazd z chłodnią, my jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

W naszej firmie zajmujemy się świadczeniem usług wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego samochodów dostawczych i samochodów chłodni. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną flotą pojazdów i zapewniamy zawsze przystępne ceny i fachową obsługę. Zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Państwa korzystna pod każdym względem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako wypożyczalnia chłodni – Warszawa to główny obszar naszej działalności, ale jesteśmy również do Państwa dyspozycji w innych miejscowościach. Jeżeli chcą Państwo bezpiecznie przewieźć towary chłodzone, mrożone i wymagające kontrolowanej temperatury, nasze samochody to najlepszy wybór niezależnie od zakresu prowadzonej przez Państwa działalności. My jesteśmy stale gotowi do pomocy!

Nowoczesna flota samochodów chłodni

Nasza wypożyczalnia posiada na wynajem nowoczesne samochody chłodnie do 3,5 tony, które wymagają prawa jazdy kategorii B – to samochody dostawcze z zabudową kontenerem chłodnią oraz furgony i vany chłodnie. Również w naszej flocie znajdują się samochody ciężarowe z chłodniami. Dzięki zróżnicowanej ładowności naszych chłodni mogą Państwo dobrać wśród nich takie pojazdy, które będą odpowiadały danemu zadaniu. W razie problemów zawsze służymy pomocą w ich doborze.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie samochody chłodnie to nowoczesne i komfortowo wyposażone pojazdy, które wyposażone są w klimatyzację i inne udogodnienia dla pełnego komfortu podróży niezależnie od pory roku oraz dystansu. Klientom udostępniamy także wózki transportowe pomocne w przewozie towarów.

Przystępne ceny wynajmu i korzystne rabaty

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz jakości obsługi dla naszych klientów ważne są także przystępne ceny, dlatego też w naszej wypożyczalni są one zawsze na atrakcyjnym poziomie. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy czy też długoterminowy, my zapewniamy konkurencyjne ceny, a dla naszych stałych klientów mamy dodatkowe rabaty.

Państwa zadowolenie jest najważniejsze!

Jeżeli potrzebny jest wynajem samochodów chłodni, Warszawa to miasto, gdzie do Państwa dyspozycji jest wiele firm, ale z nami współpraca zawsze będzie udana. Jesteśmy w stanie dostarczyć samochód chłodnię na wskazane przez Państwa miejsce, dlatego też nie muszą Państwo dojeżdżać do nas, aby go odebrać. Również wyróżniają nas ograniczone formalności, co powoduje, że wynajem z nami jest tak szybki i prosty.

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami, a my odpowiemy na pytania jak najszybciej i przygotujemy również dla Państwa indywidualną ofertę.

Wypożyczalnia chłodni – Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Wynajem samochodów chłodni Warszawa

 • Kontrola

  Pełna kontrola temperatury

 • Wydruki

  Wydruki temperatur w czasie transportu.

 • Różnorodność

  Agregaty grzewczo-chłodzące z zasilaniem stacjonarnym.

 • Chłodnie poj. od 3m3
  Cena już od 110zł netto / doba
 • Chłodnie do 17m3
  Cena już od 150 zł netto / doba

This post is also available in: angielski